Втратив ногу після поранення в бою і мріє повернутися в стрій. Боєць Збройних сил України Євген Хандрамай нині лікується в госпіталі та чекає на протезування. Поранення він отримав у лютому у бою біля Бахмута. Євгену довелося ампутувати ногу.

Пораненого і без тями Євгена побратим виніс на собі з позиції, яку обстрілювали росіяни.

"Висунулись на посадку ми, закріпились, окопались. День простояли нормально, ми не давали їм, утримували позиції. А під вечір почали вони сильно лізти, масштабно обстрілювати, де ми тримали позиції свої. А потім прилетів снаряд з СПГ в окоп і поранило нас трьох", — каже Євген Хандрамай.

Євгена привалило землею. Військовий, який отримав легкі поранення, виніс на собі побратимів із поля бою.

Втратив ногу, але мріє повернутися в стрій: історія Євгена Хандрамая з Чернігівщини, який отримав поранення біля Бахмута

"Він нас просто тягнув, спочатку одного, потім другого. Мене присипало, мене не видно було. Я почав кричати, подавати якісь знаки, тоді він тільки мене витяг. Він нас тягнув десь по кілометру кожного".

Врятував своїх побратимів Денис Гладковський. Він родом із Седнева і зараз продовжує службу. Після порятунку товаришів, вони ще не зустрічалися жодного разу, але Денис телефонує друзям і дізнається про стан їхнього здоров’я.

Євген погано пам’ятає, як його довезли до госпіталю. Знає лише, що турнікет, який самостійно наклав на свою ногу, зупиняв кровотечу 21 годину, через це і довелось ампутувати кінцівку.

"Я вже потім відкрив очі, коли вже був у Дніпрі, у лікарні імені Мечникова, коли вже була зроблена операція", — розповів Євген Хандрамай.

Євгену Хандармаю 32 роки, родом він із Сєвєродонецька. З 2019 року живе на Чернігівщині у селі Березне. Після повномасштабного вторгнення росіян, чоловік пішов до армії. Наразі він лікується і розраховує на якнайшвидше протезування.

Євгена та військовослужбовців, які зараз проходять лікування у закладі, відомчими відзнаками нагородив командувач Об’єднаних сил ЗСУ Сергій Наєв.

Даталі у сюжеті:

Читайте також

Прикордонника чернігівського загону засудили до 7 років позбавлення волі за крадіжку благодійної допомоги

Підписуйтесь на Суспільне Чернігів і на інших платформах: Telegram, Facebook, Viber, YouTube.

Джерело