Американець Джої в пам’ять про сина, якого втратив через рак, дарує іграшки українським малюкам. Він звернувся до благодійного фонду в США з пропозицією зібрати подарунки   дітям з деокупованих та прифронтових території України, йдеться в ТСН.

У бокси в Чикаго волонтери завантажили іграшки, які доправили до маленьких українців. Ця історія почалася з американця Джої Вентимілья, який через рак втратив свого восьмирічного сина.

“Втратити дитину – це дуже важко. У твоєму серці все життя завжди буде дірка. Ця допомога дітям та їхнім родинам, які переживають таку страшну війну. А також вшанування пам’яті Джої”, – каже чоловік.

До збору іграшок для українських малюків долучилилися дуже багато американців, каже Джої. Загалом зібрали тисячу найрізноманітніших забавок, які чоловік за власний кошт відправив до України.

На львівському складі іграшки готують до подорожі далі.

“Ми формуємо напрямки, куди відправляти нашу допомогу за допомогою працівників військових адміністрацій, вони підказують, які територіальні громади найбільше цього потребують, чи які дитячі будинки цього потребують”, – каже директор представництва благодійного фонду США в Україні Володимир Заболотовський.

Посад-Покровськ – за 35 кілометрів від Херсона. У селі пошкоджена чи не кожна будівля через обстріли росіян. Дорослі кажуть, для малих нові іграшки – шанс хоч на мить згадати безтурботні часи. “У мене таких раніше не було, уже є”, – каже місцевий хлопчик.

А у Чорнобаївці на подарунки чекають 280 дітей.

Уся тисяча іграшок розійшлася населеними пунктами Херсонщини. Волонтери сподіваються, що кожна з них подарує своєму новому власнику радість і можливість хоч на трохи забути про жахіття війни.

В пам’ять про померлого сина американець зібрав тисячу іграшок для українських дітей В пам’ять про померлого сина американець зібрав тисячу іграшок для українських дітей

Джерело