російські ресурси поширюють відео і повідомляють про знищення прикордонного пункту "Грайворона"

"Російський добровольчий корпус", бійці якого стверджують, що воюють на боці України, заявив, що виконує бойові завдання на території рф, а легіон "Свобода росії" закликав жителів прикордонних російських регіонів залишатись вдома і "не чинити опір". Про це йдеться у повідомленні легіону "Свобода росії" та "російського добровольчого корпусу" в Telegram.

Зранку 22 травня бійці "русского добровольческого корпуса" повідомили, що перебувають на території росії. 

На бєлгородщині знову вибухи – легіон

Бійці РДК опублікували відео на фоні дорожних знаків про початок населених пунктів Любимовка, Безлюдовка, Чуровичи.

Легіон "Свобода росії", який воює на боці України, також записав відеозвернення із закликом до росіян боротися за вільну від путіна росію.

Потім легіон опублікував звернення до жителів прикордонних російських регіонів: "Залишайтеся вдома, не чиніть опір і не бійтеся: ми вам не вороги. На відміну від путінських зомбі, ми не чіпаємо цивільних і не використовуємо їх у своїх цілях".

Там також пообіцяли опублікувати деталі згодом.

російські ресурси поширюють відео і повідомляють про знищення прикордонного пункту "Грайворона". 

Місцеві поширюють відео із волаючою у бєлгороді сиреною, водночас губернатор бєлгородської області рф в'ячеслав гладков заявив, що з ранку Грайворонський міський округ перебуває під обстрілом: "Обійшлося без постраждалих мирних жителів".⠀Гладков заявляє, що спрацювала російська ППО, а частина ракети впала в город приватного житлового домоволодіння в селі Антонівка.⠀Також він заявляє про мінометним обстріл села Козинка. У селі Гора-Поділ, за його словами, загорівся склад сіна, у Грайвороні снаряди влучили на територію автотранспортного підприємства.

російський губернатор заявив, що оперативні служби рф починають "подворовий обхід територій". російська служба з надзвичайних ситуацій розіслала місцевому населенню повідомлення про обстріл і закликала спуститись в укриття жителів Грайворонського та Шебекінського міських округів.

Джерело