Падіння уламків збитої російської ракети у Києві було зафіксоване на камеру стеження, відео з якої вдалося отримати кореспондентам ТСН.

Про це йдеться у включенні ТСН.

Так, кореспондентка Наталка Нагорна повідомила, що отримала унікальні кадри з камер стеження, які встановила для себе інноваційна автохімчистка самообслуговування у районі станції метро "Почайна".

Момент падіння уламка російської ракети в Києві зняли на відео: залізяка ледь не влучила у маршрутку

На відео з камер стеження був зафіксований момент, коли уламок російської ракети впав між автомобілями і ледь не влучив у пасажирську маршрутку. На щастя, машинам дивом вдалося проскочити місце падіння уламка і вони залишилися непошкодженими.

Великий уламок ворожої ракети, який горів, уже встигли і загасити, і прибрати з місця падіння. Рух транспорту відновили наразі лише частково. Що це за ракета, уламки якої впали в цьому районі, мають встановити експертизи.

Ракетна атака по Києву

Російські війська запустили по Києву вдень 29 травня балістичні ракети. Усі їх вдалося збити силам ППО, однак уламки ворожих повітряних цілей впали в Оболонському, Деснянському, Дніпровському та Подільському районах столиці. Внаслідок цього постраждав один чоловік. Як наголосили в КМВА, окупанти націлені на знищення цивільного населення.

Читайте також:

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Джерело