У Полтаві у мікрорайоні Алмазний із понад 60 тисяч споживачів "Полтаватеплоенерго" дві третини залишаться без гарячої води. У котельні на вулиці Ціолковського розпочали плановий ремонт, який триватиме 2,5 тижні, розповіла Суспільному речниця підприємства Інна Куліш. Решту споживачів до 15 червня підключили до іншої котельні в сусідньому мікрорайоні.

У мікрорайоні Алмазний у Полтаві від 29 травня відключили гарячу воду. Без неї залишилася місцева жителька Ольга Мусієнко. Полтавка говорить:

"Скрізь відключають на тиждень, у нас чомусь на три тижні. У мене є маленькі діти, тому – чайник, вода, більше інших варіантів немає. Будемо якось пристосовуватись – гріти воду три тижні і купатися. А що робити?"

У близько 40 тисяч жителів Полтави три тижні не буде гарячого водопостачання: чому

Призупинили централізоване постачання гарячої води до багатоповерхівок через плановий ремонт котельні на вулиці Ціолковського. Вона обслуговує понад 60 тисяч жителів міста, розповіла речниця підприємства "Полтаватеплоенерго" Інна Куліш.

"29 травня терміном на 18 днів зупиняється на плановий ремонт районна котельня "Полтаватеплоенерго". Зазвичай котельня зупиняється терміном на 18 днів, тому що за менше неможливо провести там всі гідравлічні випробування, всі пробні моменти щодо насосів, устаткування, обладнання, тому що вона дійсно найбільша і потребує більше часу для проведення всіх цих перевірок", – каже Інна Куліш.

За словами речниці "Полтаватеплоенерго", частину будинків підключать до іншої котельні в сусідньому мікрорайоні. Це майже 23 тисячі жителів Полтави. Їм постачання гарячої води не призупинятимуть – це робили на тиждень у травні. У решти – близько 40 тисяч людей – не буде централізованого гарячого водопостачання до 15 червня.

"Я вже поставила бойлер, невеликий, літрів на 26, до 30 – невеликий. Але мені його достатньо. Я не потрапляю під цю категорію людей, які страждають, гріють на плитах", – розповіла Суспільному жителька Полтави Тетяна Нерознак.

Гаряче водопостачання до будинків мікрорайону відновлять 16 червня.

Що відомо У Полтаві функціонує 80 котелень і теплогенераторних підприємства "Полтаватеплоенерго". 32 з них працюють лише упродовж опалювального періоду. Решту зупинятимуть, щоб підготувати до опалювального сезону.

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram| Viber | Instagram| Twitter| YouTube| Facebook

Джерело