Українцям варто бути дуже обережними в червні.

“Ворог безжальний”: Екстрасенс назвала міста, де незабаром буде сильне бомбардування

Екстрасенс і відьма-некромант Марія Тиха перерахувала міста, які в червні буде бомбити Росія. У зоні ризику також опинилися кілька областей.

За її словами, чекати біди варто жителям Полтави, Львова, Києва, Харкова, Одеси та Одеської області, Миколаєва та Миколаївської області, Дніпра, Хмельницького, Запоріжжя, Херсона, Кіровограда, Рівного та Житомира.

“Жителям цих міст не варто ігнорувати сигнали повітряної тривоги. Якщо ви її чуєте, йдіть в укриття, тому що ворог безжальний”, – каже екстрасенс.

Вона додала, що в червні буде кілька найнебезпечніших днів, коли варто бути максимально обережними – 3, 9, 12-13, 15, 17, 26-28 червня.

Крім того, Тиха зазначила, що влітку можливі теракти. За її словами, у країни-агресора немає стратегії, тому вона буде хаотично завдавати ударів по різних містах нашої країни.

Нагадаємо, раніше відьма-некромант Марія Тиха в інтерв’ю УНІАН розповіла, що чекає на нас влітку, які дні червня будуть найнебезпечнішими, чи триватимуть масовані обстріли, і які території ми можемо незабаром повернути.

Джерело