На війні з РФ загинули військові з Гайворона, Митрофанівки Новгородківської громади, Кропивницького та Власівки Світловодської громади. Про загибель та прощання із земляками повідомили голови громад.

29 травня у Гайворонській громаді Голованівського району попрощалися з 54-річним Тарасом Марчуком. За інформацією голови громади Романа Волуйка, Тарас Марчук народився 9 березня 1969 року, закінчив гайворонські школу №5 та професійно-технічне училище №35. У період з 1987 по 1989 роки проходив строкову військову службу. В лавах Збройних сил України служив за контрактом з 2018 року, воював на сході України, після повномасштабного вторгнення РФ брав участь в обороні Києва, Бучі, Гостомеля. В березні бійцю діагностували рак, помер він 27 травня у військовому госпіталі в Києві.

30 травня у селі Митрофанівка Новгородківської громади Кропивницького району прощатимуться з Русланом Мовсісяном. Боєць брав участь в Антитерористичній операції, загинув 27 травня. Це інформація від голови громади Олександра Сириці.

На війні з РФ загинули бійці з чотирьох громад Кіровоградщини

30 травня у Кропивницькому, за інформацією керівника пресслужби міської ради Сергія Якуніна, прощатимуться із солдатом Євгенієм Осієвським та молодшим сержантом Денисом Тупчієнком.

31 травня у селищі Власівка Світловодської громади Олександрійського району прощатимуться зі старшим сержантом Андрієм Єрмаковим, 1971 року народження. За інформацією голови громади Андрія Маліцького, військовий народився у Світловодську, закінчив власівську школу №8, з дружиною і дітьми жив у Власівці. Мобілізували Андрія Єрмакова 1 березня 2022 року, служив він командиром відділення протитанкового ракетного комплексу. Загинув 25 травня.

Джерело