Атаку дронів на Москву 30 травня прокоментував заступник голови Офісу президента України Михайло Подоляк, заявивши, що російські БПЛА "хочуть повернутися до своїх творців".

Про це Подоляк сказав у ефірі програми Breakfast Show.

Заступник керівника ОП припустив, що не всі російські дрони "готові атакувати Україну".

"Дрони хочуть повернутися до своїх творців": у Зеленського прокоментували атаку на Москву

"Ви ж знаєте, ми втягуємося в епоху штучного інтелекту. Можливо, не всі дрони готові атакувати Україну і хочуть повернутися до своїх творців, та відповідним чином поставити запитання: "А навіщо ви нас відправляєте бити по дітях України, по Києву тощо?" – висловив думку Подоляк.

Він також наголосив, що жодних поступок з боку України на користь Росії у повномасштабній війні не буде. Зокрема, неможливі жодні лінії розмежування, як то було в період АТО на Донбасі 2014 року.

"Всі люди, які чомусь вважають, що можуть грати в односторонню гру, тобто що можна буде руйнувати суверенну державу абсолютно безкарно, після 15-ти місяців вони так і не зрозуміли, що в принципі, 14-го року в них не буде? Жодного там підписання лінії розмежування. Що вони далі зі своїми понтами розповідатимуть, як вони весь світ на коліна ставлять, – цього не буде. Кожен із них відповідатиме в повному об’ємі", – запевнив заступник голови ОП.

Атака дронами на Москву

У Москві 30 травня прогриміли вибухи і спрацювала ППО. Згодом місцева влада заявила про атаку безпілотниками. Внаслідок цього у російські столиці є пошкодження у будинках та поранені, сотні мешканців квартир довелося евакуювати. Атаки дронами зазнало і Підмосков’я: там теж працювала ППО і лунали вибухи.

Читайте також:

  • У Міноборони РФ ниють через масовану атаку дронів на Москву та Підмосков'я
  • Боррель назвав єдину умову, за якої Росія буде готовою до мирних переговорів
  • Послідовник "Вальки-стакана": у Держдумі депутат родом з Черкащини закликав заборонити українську мову

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Джерело