Політолог Кирило Сазонов поділився, чому путін так прагне підписання мирного договору. Про це експерт розповів у коментарі 24-го каналу.

У путіна катастрофа, росіяни терміново просять переговорів:

У путіна катастрофа, росіяни терміново просять переговорів:

"Це озвучив російською мовою заступник "сумної конячки" Лаврова. Ця людина, яка відповідає за співпрацю з країнами СНД, де України немає 300 років. Це далека від теми людина, вона просто озвучила тези, які не змінюються з 22-го року". Росія вимагає переговорів і через африканського президента, і через Папу Римського, і через Ердогана. Нам завжди надсилають сигнали, давайте переговори", - розповів фахівець. 

При цьому Сазонов додав, що висувають переговорну позицію окупанти, яку Україна не може прийняти. Україна готова говорити лише після повного виведення військ Росії. Тоді можна буде обговорити репарації та суди над військовими злочинцями. 

"Але ще є один важливий момент, ми і наші союзники чудово розуміють, що Росії не потрібен світ. І ці переговори не про світ, а переговори про відстрочку. Їм потрібна пауза для переведення економіки на військові рейки і посилення лобі на заході. І вони накопичуватимуть сили для нового удару. Це настільки очевидно і торік і зараз, що це означає їхній підготовлений наступ", - розповів фахівець.

У путіна катастрофа, росіяни терміново просять переговорів:

Останні новини України: 

Джерело