Княгиня Монако Шарлен з'явилася разом із чоловіком на Гран-прі Формули-1. Це досить яскрава подія у світі спорту Монако, і королівське подружжя не могли її пропустити. Шарлен постала на знімках фотокореспондентів зовсім у незвичному для неї образі.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Eleanor-Hope (@hshcharleneofmonaco)

На тлі чуток про розлучення княгиня Монако Шарлен різко змінила імідж

Княгиня раптово для всіх вирішила змінити свій колір волосся.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений користувачем @royalfamily_archive

Довгі роки вона носила світло-золотистий відтінок, але тепер вирішила перефарбувати локони в темно-каштановий.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Wedding Style and Fashion (@weddingspaparazzi)

Шарлен обрала для публічного заходу темно-синю сукню в підлогу з незвичайними геометричними вставками яскравих кольорів. Багатьох користувачів у Мережі захопила чітка геометрія образу княгині. А завершальним штрихом став димчастий макіяж, який зовсім інакше виглядає з темним відтінком волосся.

Раніше «Главком» писав, що нещодавно княгиня Монако Шарлен була помічена без обручки. Це підігріло нову хвилю чуток про те, що у монаршого подружжя Монако проблеми в родині.

Примітно, що незадовго до цього французький журнал Royauté заявив, що Шарлен і Альбер дійсно перебувають у процесі розлучення. Цю статтю у себе опублікували багато інших таблоїдів. Проте прес-служба палацу відразу поспішила дати спростування інформації «Хотіли би офіційно спростувати зловмисні чутки, які розповсюджує французький журнал Royauté. Будь ласка, не звертайте уваги на цю статтю, вона є абсолютно необґрунтованою», – заявив королівський прес-секретар.

Джерело