Наступного року українська інді-студія Stellarium Gaming випустить гру, присвячену Україні 1990-х — "Great Hopes City". Її уже зараз можна передзамовити, про що розповіло видання "Bird in Flight".

"Great Hopes City — це двовимірна рольова гра з елементами бойовиків і пригодницьких ігор, розроблена для персональних комп’ютерів", – йдеться у описі на платформі.

Події гри розгортаються у вигаданому місті Еребоград. Він уособлює "середньостатистичне українське місто кінця 1992 — початку 1993 років". Сюжет розгортається навколо двох друзів Утопирока і Криса.

Основою ігрового процесу є дослідження Еребограда, яке розкаже гравцеві місто та ситуацію в Україні після розпаду СРСР. Друзі повертаються у місто і зустрічають новий порядок кримінальних авторитетів. також у грі можна буде зустріти гопників, торчків, сектантів тощо.

Система гри передбачає нелінійність і варіативність ігрового процесу в діалогах і спілкуванні. Розробники зазначають, що це збільшить можливість повторного відтворення та можливість вибрати шлях, яким гравець хоче розвивати персонажів.

"Оскільки ми є командою з України, вважаємо важливим привнести частинку нашої культури в першу гру, — кажуть вони. — Дев’яності є десятиліттям контрасту, де пережитки минулого існували поруч із мріями про світле майбутнє".

Читайте нас у Facebook і Telegram, дивіться наш YouTube

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Ваші історії важливі для нас!

Джерело