Український співак Віктор Павлик разом зі своєю дружиною блогером Катериною Репяховою раніше потрапили у скандал, похвалившись спеціальною перепусткою для проїзду Південним мостом у Києві. Тоді Репяхова заявила, що така розкіш не для всіх після масового гніву українців почала виправдовуватися, назвавши все це жартом. 

При цьому Репяхова вкрай обурилася, що історія опинилася в ЗМІ і зробила ще більше галасу, хоча сама поширювала цю тему, виставляючи деталі напоказ. Цього разу Репяхова поділилася проблемами Віктора Павлика, у того почалися проблеми зі здоров'ям. 

«Чоловікові треба буде робити ударно-хвильову терапію, але за неефективності – операція. Проблема з кісткою та м'язами. Десь була травма років п'ять тому чи більше. Сказали, що ситуація непроста», - заявила Репяхова.

Зазначимо, що трохи раніше Репяхова вже говорила про проблеми у Павлика. Молода дружина Віктора Павлика тоді зізналася, що все трапилося через необережність артиста, слід було обстежитися раніше: 

«У нас як не одне, так інше! Віктор Павлік має проблему з рукою, завтра МРТ. Запустив ситуацію, рука давно болить, дотягнув до піку. Щось серйозне кажуть, треба лікувати! – додала Репяхова.  

Останні новини України:

Військові потролили Віктора Павліка після скандалу зі спецперепусткою. 

Також повідомлялось, що Єфросиніна різко відповіла всім хейтерам.

Також повідомлялось, що Єфросиніна зізналася, чому не може часто спілкуватися з Поляковою.

Джерело