Друга ракетка світу з Білорусі Аріна Соболенко провела секретну пресконференцію після перемоги над росіянкою Камілою Рахімовою в третьому колі Roland Garros-2023.

Раніше Соболенко відмовилася засудити війну в Україні, яку Росія продовжує вести за підтримки білоруської влади. Аріна відмовилась відповідати на запитання про підписаний нею 2020 року лист на підтримку самопроголошеного президента Білорусі Олександра Лукашенка, а також ніяк не відреагувала на ракетні обстріли українських територій.

Аби більше не отримувати незручних запитань, 25-річна білоруська тенісистка після наступного свого поєдинку захотіла зробити пресконференцію таємною та запросила тільки лояльних до неї представників ЗМІ.

"Не почувалася в безпеці": білоруска Соболенко провела таємну пресконференцію на Roland Garros

Таке рішення білоруски підтримали організатори турніру та не повідомили решті журналістів про пресконференцію Соболенко, повідомляє Tribuna.com.

Ба більше, в Аріни вистачило нахабності заявити, що вона зробила пресконференцію обмеженою для ЗМІ, оскільки "не почувалася в безпеці" та "вирішила уникнути подібної ситуації для власного психічного здоров'я та добробуту".

"Так, після матчу (з Костюк – прим.) я поспілкувалася з пресою, як і зазвичай це роблю. Я знаю, що вони досі очікують поставити запитання, які більше стосуються політики, а не мого тенісу. Вже багато місяців я відповідаю на ці запитання на турнірах, дуже чітко висловлюючи свої почуття та думки. Ці запитання не турбують мене після моїх матчів.

Я знаю, що мені доводиться давати відповіді на запитання ЗМІ про ті речі, які не пов'язані з моїм тенісом або моїми матчами, але в середу на пресконференції я не почувалася в безпеці. А я повинна почуватися в безпеці, коли даю інтерв'ю журналістам після матчів. Я вирішила уникнути подібної ситуації сьогодні для власного психічного здоров'я та добробуту, і організатори підтримали мене в цьому рішенні. Це були непрості кілька днів, зараз я зосереджена на тому, щоб продовжувати показувати хорошу гру", – наводить коментар Соболенко для лояльних ЗМІ Tribuna.com.

Раніше повідомлялося, що українську тенісистку Марту Костюк освистали глядачі на трибунах за те, що вона відмовилася потиснути руку Соболенко після матчу першого кола Roland Garros-2023.

Читайте також:

Світоліна у вольовому стилі перемогла росіянку та вийшла до 1/8 фіналу Roland Garros-2023

"Хтось вирішив, що війна закінчилася": Костюк – про свист трибун після відмови потиснути руку білорусці

Костюк відповіла фанатам, які освистали її через відмову потиснути руку білорусці на Roland Garros

Джерело