Унаслідок збройної агресії Росії загинули щонайменше 484 українських дитини, ще майже тисяча дістали поранення.

Про це повідомляє Офіс генпрокурора.

"Станом на ранок 3 червня 2023 року більше ніж 1482 дитини постраждали в Україні внаслідок повномасштабної збройної агресії РФ. За офіційною інформацією ювенальних прокурорів 484 дитини загинули та понад 998 отримали поранення різного ступеня тяжкості", — йдеться у повідомленні.

Через агресію РФ поранено 998 дітей — Офіс генпрокурора

Найбільше постраждало дітей у Донецькій області - 462, Харківській - 283, Київській - 128, Херсонській - 105, Запорізькій - 91, Миколаївській - 89, Дніпропетровській - 74, Чернігівській - 71, Луганській - 67.

Зокрема, на Харківщині 2 червня внаслідок обстрілу російськими військами смт Ківшарівка Харківської області поранений 3-річний хлопчик.

Також 2 червня між с. Лютівка та с. Леміщене автомобіль з родиною наїхав на вибуховий пристрій та підірвався. Дві дівчинки 12 і 15 років та 12-річний хлопчик, які були в авто, дістали поранення.

У Херсонській області 2 червня у с. Загорянівка на дитячому майданчику здетонував вибуховий предмет, залишений окупантами. Травми отримали двоє хлопчиків 3 та 10 років.

Дані щодо дітей, травмованих та загиблих через війну, не є остаточними, додали в Офісі генпрокурора. Триває робота з їхнього встановлення в місцях ведення бойових дій, на тимчасово окупованих та звільнених територіях.

Джерело