У Малині завершили повторне облаштування та асфальтування тимчасової переправи, яка з'єднує дві частини міста та дві траси міжнародного значення: Київ – Чоп та Київ – Ковель – Ягодин. Про це Суспільному розповів Малинський міський голова Олександр Ситайло.

За його словами, в основі біло-щебеневого покриття дороги були відсіви, що створювало незручності і піднімало пил. Перехожі і водії, які рухалися переправою, скаржилися на це.

"Відтепер маємо комфортне сполучення, – розповідає Олександр Ситайло. – Не дивлячись на виклики війни та приборкування природної стихії, повторне облаштування тимчасової переправи завершили. Як і обіцяли, її заасфальтували. Рівна поверхня, відсутність пилу та благоустроєні узбіччя дозволять комфортно рухатись і автівкам, і пішоходам".

Комфортне сполучення: у Малині на Житомирщині завершили повторне облаштування та асфальтування тимчасової переправи

Цю переправу облаштували на час ремонту мосту через річку Ірша, який зруйнувала російська армія шостого березня 2022 року.

"Відновлення "фабричного" мосту на стадії монтажу. Його ремонтують за кошти Житомирської обласної військової адміністрації. Цей інфраструктурний об'єкт з'єднує дві частини міста, ним пролягає дорога регіонального значення. Відкриття мосту планується під кінець 2023 року", – повідомив Олександр Ситайло.

Що відомо про ремонт переправи у Малині 30 березня у Малині затопило пішохідну переправу через річку Ірша поряд із мостом, зруйнованим військами РФ. Третього квітня комісія з ТЕБ та НС прийняла рішення провести поверхневий скид води у Малинському водосховищі, щоб зберегти греблю на річці Ірша. Пішохідну та транспортну переправи закрили. Шостого квітня на засіданні Житомирської обласної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій прийняли рішення виділити чотири мільйони гривень на створення нової тимчасової переправи в Малині. Сьомого квітня переправу розібрали, бо через спуск води з водосховища вода б підтопила сусідній район. У міськраді розповіли, що відновити тимчасовий міст у найближчий час неможливо, бо тимчасова споруда не витримає такого потоку води. 14 квітня у коментарі Суспільному Малинський міський голова Олександр Ситайло сказав, що обидві тимчасові переправи в Малині почнуть робити після того, як спаде рівень води в річці. Ввечері другого травня у Малині відновили рух переправою, яку розмило наприкінці березня – офіційно переправу ще не відкривали, бо продовжують роботи з облаштування. На Житомирщині продовжують реконструкцію зруйнованої переправи – укладають асфальт.

Підписуйтеся, читайте, дивіться головні новини Житомирщини на наших платформах:

Telegram | Instagram | Viber | Facebook | YouTube

Джерело