Американський актор Міша Коллінз, який має українське коріння, побувавши в Києві, вирішив відвідати звільнений Ірпінь та Чернігівщину. 

Зірка серіалу «Надприродне» став амбасадором фандрайзингової платформи UNITED24, він долучився до програми гуманітарного розмінування українських територій. 

Голлівудський актор Міша Коллінз відвідав Ірпінь та ЧернігівщинуГоллівудський актор Міша Коллінз відвідав Ірпінь та Чернігівщину

У супроводі фахівців ДСНС Коллінз спочатку вирушив до звільненого від окупантів Ірпеня. У лісі, який досі працюють сапери, актор на власні очі зміг побачити, який величезний об'єм роботи з розмінування чекає на українських фахівців.

Голлівудський актор Міша Коллінз відвідав Ірпінь та Чернігівщину Голлівудський актор Міша Коллінз відвідав Ірпінь та ЧернігівщинуГоллівудський актор Міша Коллінз відвідав Ірпінь та Чернігівщину

«Операція зі знешкодження мін по всій території України є дуже складним та масштабним проєктом, який вимагає великої кількості спеціального обладнання, підготовки та, звісно, людей, які все це будуть робити. Нам потрібна їхня допомога в Україні», – підкреслив Коллінз в ефірі «Єдиного телемарафону».

Актор, гуляючи містом, міг оцінити усі наслідки російського вторгнення на українські території. Міша сфотографувався на тлі згорілої техніки, які розмалювали соняхами.

Згодом Коллінз вирушив на Чернігівщину. Він побував зовсім недалеко від позицій ворога. Актор вирішив провести день з військовими Державної спеціальної служби транспорту та побачив підривання залишених російською армією мін та боєприпасів.

«Український фахівець з розмінування, з яким я тут гуляв, ще рік тому був водним ентомологом (вивчав водяних жуків). У нього двоє дітей. Він відклав свій мікроскоп і взяв до рук металошукач, щоб допомогти очистити землю від мін та боєприпасів, що не розірвалися, з якої відступили росіяни», – поділився Міша.

Додамо, що Міша Коллінз виклав захопливе відео із Майдану Незалежності. 

Раніше «Главком» писав, що Міша Коллінз на своїй сторінці в соцмережі виклав знімок, на якому він з колегами з серіалу «Надприродне» підтримують Україну і нагадують користувачам про повномасштабну війну, яку розв'язала Росія. Актори сфотографувалися з прапором нашої країни. На знімку можна побачити Рут Коннел, Феліцію Дей, Марка Шеппарда і Роберта Бенедикта. Актори позують з піднятими вгору руками. Де було зроблено фото – не повідомляється.

Джерело