В Індонезії представили "мирний план" для України, який передбачає негайне припинення вогню і створення демілітаризованої зони вздовж нинішньої лінії бойового зіткнення.

Про це міністр оборони Індонезії Прабово Субіанто сказав під час виступу на безпековому форумі «Діалог Шангрі-Ла» в Сінгапурі.

За його словами, «події в Україні» впливають на велику кількість людей по всьому світу, бо різко зросли ціни не продукти харчування й енергоносії, і сформулював власний «мирний план». 

Ще одна країна представила "мирний план" для України: "демілітаризована зона і припинення вогню"

"Перше, негайно припинити вогонь і бойові дії. Друге, розвести війська з кожної сторони на 15 кілометрів від нинішньої лінії фронту та створити демілітаризовану зону, і третє, створити під егідою ООН миротворчу місію, яка стежитиме за дотриманням режиму припинення вогню", - заявив Субіанто.

Крім того, він запропонував за участі ООН організувати і провести на «спірних територіях» референдуми, аби «об’єктивно встановити волю більшості жителів спірних територій» стосовно бачення ними свого майбутнього.

«Не знаю, чи моя пропозиція прийнятна, але це конкретні рекомендації до рішення форуму для якнайшвидшої деескалації і припинення кровопролиття в цьому збройному конфлікті», - резюмував Субіанто.

Нагадаємо, низка світових держав намагаються затягти Україну за стіл переговорів про мир із Росією, наввипередки пропонуючи свої "мирні плани". Натомість Україна наполягає на своєму мирному плані і позиція Києва чітка – спершу агресорка має вивести свої війська.

Читайте також:

  • Росіяни вдарили ракетою по центру Слов'янська (фото)
  • Замість "вагнерівців": розвідка Британії оцінила боєздатність російських десантників у Бахмуті
  • Зеленський анонсував контрнаступ ЗСУ

 

Джерело