Колишній чоловік співачки-зрадниці Ані Лорак, турецький бізнесмен Мурат Налчаджиоглу, який освідчився коханій Лілії у вересні 2021 року, одружується.

Вже сьогодні, 3 червня, Мурат поведе під вінець свою кохану, візажистку Лілію, з якою разом вже майже два з половиною роки. Про весілля закоханих розповів Telegram-канал Harley Quinn.

Відомо, що Мурат та Лілія влаштують затишну вечірку в одному з заміських ресторанів Києва. Цікаво, що самі наречені поки тримають своє свято у секреті. Півгодини тому Налчаджиоглу у сторіз своєї сторінки в Instagram розмістив двозначний пост. На ньому видніється церква на тлі ранкового неба. Цілком ймовірно, що таким чином Мурат натякнув, де вони з Лілією одне одному скажуть "так".

Ексчоловік Ані Лорак Мурат одружується під Києвом – фото

Сама ж наречена теж тримає інтригу. Втім, у її сторіз фани теж побачили натяк на весілля. Лілія розмістила картинку, де чоловік спить поруч з вбранням і підписом: "Як я сплю перед якимось важливим днем".

Зазначимо, що Мурат Налчаджиоглу розсекретив стосунки з Лілією у серпні 2020 року. Тоді пара відвідала день народження друга у Львові. Наприкінці вересня 2011 року Мурат освідчився Лілії.

До цього протягом 10 років Мурат Налчаджиоглу був одружений зі співачкою Ані Лорак, яка зрадила Україну і зараз живе і працює в рф і мовчить про повномасштабну війну, яку розвязала росія. Налчаджиоглу і Лорак розлучилися 31 січня 2019 року. Мурат залишився жити в Україні, а з початком війни прийняв рішення не виїжджати. Він міг це зробити, оскільки має турецьке громадянство.

Читайте також:

  • Дмитро Дікусар, який воює на фронті, вперше за рік побував вдома: "На гражданці почувався дискомфортно"
  • 38-річний екс"Холостяк" Іраклі Макацарія вперше став батьком
  • Влад Яма повернувся до України — у програмі "Твій день" прокоментували фото ведучого в студії

Джерело