Легіон "Свобода Росії", який воює на території РФ, заявив, що відкриває гуманітарний коридор для росіян углиб України. За їхніми словами, це нібито погоджено із ЗСУ.

Про це йдеться на Telegram-каналі "Свобода России".

"З огляду на загрозу для цивільного населення, ми погодили з українським командуванням відкрити гуманітарні коридори для бєлгородців, які потерпають від обстрілів армії режиму. Тож усіх кому необхідна допомога за добровільною згодою можуть бути евакуйовані вглиб України для надання притулку та всіх необхідних базових потреб", - заявили Легіонери.

Легіон "Свобода России" пропонує жителям Бєлгородської області РФ евакуюватися до України

Для цього треба лише підійти до представників Легіону "Свобода Росії" або Російського Добровольчого Корпусу і попросити про притулок.

Легіонери також розповіли, що путінські військові продовжують хаотичний обстріл Бєлгородщини. Вони намагаються хоч якось завдати удару по легіонерах і добровольцях, тож заливають вогнем населені пункти, не зважаючи на цивільні втрати.

Крім того, для проведення "інформаційних операцій" у район бойових дій перекинуто спеціальний "тік-ток підрозділ "Ахмат".

"Це спеціальні сили, які використовуються путінськими генералами виключно для створення постановочних відео. Маскуючись під воїнів Ічкерії ці актори майстерно вміють імітувати ведення бойових дій та захоплення населених пунктів, залишаючись при цьому глибоко в тилу. Тому ми очікуємо вже найближчим часом постановочних відео в цьому стилі від військ режиму",- кажуть в Легіоні.

Нагадаємо, російські опозиціонери продовжують операцію зі "звільнення Росії" у Бєлгородській області. Так, легіонери "Свободи Росії" показали відео бою на території РФ.

Читайте також:

  • "Це тільки початок, буде не тільки Бєлгород": Данілов про операції російських добровольців
  • Поки в Шебекіно хаос, а жителі масово виїжджають, Путін нагороджує орденом Мужності мера міста
  • У Мережі повідомляють про бої на околицях російського Шебекіно: в ГУР прокоментували

Джерело