Український хореограф, учасник "Танців з зірками" Дмитро Дікусар, який захищає нашу країну в лавах ЗСУ, повідомив, що нещодавно мав звільнення на певний час.

На сторінці в Instagram воїн вперше від початку січня вийшов з шанувальниками на зв'язок. У фотоблогу Дікусар розмістив своє селфі у цивільному. На фото Дмитро зображений у чорній футболці, з підвіскою та у навушниках.

Як зізнався захисник, "на гражданці він почувався дискомфортно":

Дмитро Дікусар, який воює на фронті, вперше за рік побував вдома: "На гражданці почувався дискомфортно"

"Нещодавно мав звільнення на певний час. Вперше за рік обійняв рідних і подякував Богу за це. Відверто, на гражданці почувався дискомфортно. Повернувся на службу. Живіть, радійте життю любі українці, але не забувайте, яку ціну за це заплатили і платять ті, хто цінує ваше життя більше за своє. І дякую, що невтомно допомагаєте Збройним Силам! Без вас, любі, ми би не дочекались обіцяного озброєння! А тим, хто наживається на цій кривавій війні, хочу побажати встигнути витратити все… Україна є і буде вільною! Всіх обійняв!" – написав Дікусар.

Нагадаємо, не так давно колега Дмитра Дікусара, танцівник Женя Кот розповів, що періодично переписується з захисником. Євген поділився, що нещодавно Дмитро потрапив до лікарні і розповів, що з воїном трапилося.

Читайте також:

  • 38-річний екс"Холостяк" Іраклі Макацарія вперше став батьком
  • Влад Яма повернувся до України — у програмі "Твій день" прокоментували фото ведучого в студії
  • 83-річний Аль Пачіно змусив 29-річну вагітну кохану зробити ДНК-тест

Джерело