Голлівудська зірка Анджеліна Джолі присвятила Україні окремий пост на своїй сторінці в Instagram.

У ньому вона звернула увагу на те, що необхідно допомагати українським активістам та громадським організаціям напряму. Джолі зазначила, що громадські організації в Україні отримали лише 0,003% коштів, які були зібрані за кордоном. За словами знаменитості, ця модель має змінитися на більш пряму підтримку місцевих організацій.

 "Це зміцнює громадянське суспільство, дає більше самовизначення місцевим громадам і гарантує, що всі кошти від пожертвувань спрямовуються на підтримку місцевої економіки. Місцеві організації з командами з громад, які вони представляють, пропонують найефективніший, гідний і стійкий спосіб підтримки громад, які переживають травми та відновлюються після війни, переміщення та зміни клімату", - зазначила Джолі у своєму дописі.

Анджеліна Джолі присвятила Україні пост в Instagram та показала жахливі кадри війни

Також акторка перерахувала декілька таких місцевих організацій та залишила посилання на них у своєму профілі. Одна з них – "Марш жінок", феміністична ініціатива, заснована Оленою Шевченко. Вони керують прихистками для жінок і надають гуманітарну допомогу жінкам по всій Україні.

Для перегляду фото гортайте ліворуч

Casers евакуює людей машинами швидкої допомоги з передової та деокупованих територій. Вони проводять спеціалізовану евакуацію людей з особливими потребами.

GAR - громадська організація, яка підтримує людей із травмами хребта. Вони постачають високоякісні інвалідні візки та допомагають людям із травмами спинного мозку відновити незалежність.

Нагадаємо, що Анджеліна Джолі активно підтримує Україну, а 30 квітня 2022 року навіть приїжджала до Львова, де застала повітряну тривогу і ховалася в укритті.

Зазначимо, що у грудні 2022 року Анджеліна Джолі залишила посаду спеціальної посланниці ООН у справах біженців. Більше 20 років зірка присвятила співпраці з організацією, але вирішила відтепер приділяти увагу ширшому колу гуманітарних питань, які не входять до інтересів ООН.

Читайте також:

  • Дмитро Дікусар, який воює на фронті, вперше за рік побував вдома: "На гражданці почувався дискомфортно"
  • Ексчоловік Ані Лорак Мурат одружується під Києвом – фото
  • Лайма Вайкуле у Юрмалі проведе концерт на підтримку України: хто з наших зірок виступить

Джерело