У Міністерстві закоронних справ розкритикували "мирний план" Індонезії. У відомстві вкотре наголосили, що "Україна та Російська Федерація немає спірних територій", бо країна-агресорка прийшла і загарбала частину українських територій.

Про це написав речник МЗС Олег Ніколенко.

"Між Україною та Російською Федерацією немає спірних територій, аби там проводити референдуми. Здійснивши акт агресії, РФ окупувала Крим, частини Донецької, Луганської, Запорізької та Херсонської областей. Факт — зафіксованих в офіційних документах ООН. На окупованих територіях російська армія здійснює воєнні злочини, злочини проти людяності та геноцид", - йдеться у його дописі.

В МЗС України розкритикували "мирний план" Індонезії: що із ним не так

Ніколенко зазначив, що немає іншого варіанту закінчення війни, як те, що "Росія має забратися із українських територій".

"Припинення вогню, розведення сил на 15-кілометрову відстань та створення демілітаризованої зони теж не спрацюють. Росія зараз намагається всіляко зірвати український контрнаступ. Припинення вогню без виводу російських військ із території України дозволить Росії виграти час, перегрупуватися, закріпитися на окупованих територіях та накопичити сили для нової хвилі агресії", - підкреслив він. 

Речник МЗС закликав Індонезію долучитися до реалізації української формули миру від президента Володимира Зеленського.

Що пропонує Індонезія у своєму "мирному плані"

Нагадаємо, міністр оборони Індонезії Прабово Субіанто сказав під час виступу на безпековому форумі "Діалог Шангрі-Ла" в Сінгапурі представив "мирний план" від своєї країни. У ньому пропонується:

  • негайне припинення вогню,
  • створення демілітаризованої зони вздовж нинішньої лінії бойового зіткнення,
  • створити під егідою ООН миротворчу місію, яка стежитиме за дотриманням режиму припинення вогню.
  • провести референдуми на окупованих Росією частинах України. 

Читайте також:

  • Директор ЦРУ таємно їздив до Китаю: стали відомі подробиці візиту
  • Президентка Словаччини побоюється проросійського реваншу в країні: є загроза для України
  • У Пентагоні попереджають про загрозу війни на Тайвані

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Джерело