Голлівудський актор Бред Пітт та його колишня дружина Анджеліна Джолі навіть через чотири роки після офіційного розлучення конфліктують. Пітт звинуватив екскохану в тому, що вона приховала продаж частини їхнього спільного бізнесу – виноробні Château Miraval. За словами актора, Джолі навмисно віддала половину акцій російському мільярдеру та власнику великої компанії алкогольних напоїв Юрію Шефлеру. Про це інформує видання Page six.

Відомо, що зірка «Трої» не хотів співпрацювати з громадянином Росії. Він кілька разів відхиляв його пропозицію. А у 2014 році зіркова пара підписала угоду, що вона не продаватиме свою частку бізнесу без згоди партнера.

Бред Пітт посварився з Анджеліною Джолі через виноробню

Пітт вважає, що Джолі не просто так віддала виноробню саме російському олігарху. Жінка знає, що Шефлер має зв'язки з Путіним і через війну в Україні його бізнес опинився у критичному стані. Джолі нібито хотіла помститися Бреду за судові позови щодо опіки над спадкоємцями.

Бред Пітт посварився з Анджеліною Джолі через виноробню

«Джолі здійснила продаж без згоди Пітта, відмовивши йому в праві згоди, яку вона йому дала раніше. Вона давно перестала робити свій внесок у виноробний бізнес, тоді як Пітт вкладав кошти. Анджеліна прагне заволодіти прибутком, який вона не заробила», – йдеться в документах, поданих до Верховного суду Лос-Анджелеса.

Нагадаємо, що виноробню на півдні Франції зіркова пара придбала ще у 2008 році. Актор мріяв про винний бізнес, тому він вкладав чимало коштів та сил у Château Miraval. Після розлучення Джолі припинила переговори з Піттом та заявила, що більше ніколи не повертатиметься до цієї теми.

Додамо, що Анджеліна Джолі хотіла зустрітися з дівчиною Бреда Пітта і розповісти, яке він чудовисько.

Джерело