“Удари по максимуму”: експерт дав тривожний прогноз щодо нових атак РФ

“Удари по максимуму”: експерт дав тривожний прогноз щодо нових атак РФ

Росіяни намагаються вийти з репутаційної ганьби, вважає Олександр Коваленко.

Масовані удари РФ по Києву можуть бути пов’язані з бажанням окупантів РФ довести те, що ЗРК Patriot нібито не здатні перехоплювати їх ракети, заявив військово-політичний оглядач групи “Інформаційний опір” Олександр Коваленко.

“Для цього було завдано удару “Кинджалами”, вони були впевнені, що цю ракету неможливо було перехопити. Але ця впевненість виявилася блефом, її перехопили і знищили, після чого росіяни вдарили “Іскандерами”, які теж були знищені”, – цитує його ТСН.

Експерт каже, що це стало великою рекламою для ЗРК Patriot, нищівним репутаційним ударом по російському ракетобудуванню.

“У той же час з’явилося документальне підтвердження того, що в Херсонській області був знищений С-400. Росіяни намагаються вийти з цієї репутаційної ганьби, тому будуть продовжувати тиснути ударами по Києву, щоб хоч якось досягти своєї мети, щоб знищити хоча б одну установку”, – зазначив він.

На питання про те, скільки ракет готові витратити для цього росіяни, Коваленко відповів нам так: “Вони готові наносити удари по максимуму. Червень ще буде спекотним для України”.

Джерело