Після запуску в Києві Цифрового сервісу зворотного звʼязку щодо стану укриттів упродовж доби від киян отримано понад тисячу скарг.

Про це повідомив у суботу, 3 червня, у своєму Telegram-каналі мер української столиці Віталій Кличко.

За його словами, майже половина усіх скаржників нарікає на зачинені укриття. Чверть скарг стосується неналежного стану сховищ, решта — на їх відсутність поблизу.

Понад 1000 скарг за день: Кличко провів інспекцію укриттів у Києві

“Київ Цифровий оперативно систематизує інформацію і передасть її вже до кінця цього дня в Департамент муніципальної безпеки, райдержадміністраціям міста, та іншим службам, що будуть залучені  до перевірок і належного реагування”, - пообіцяв столичний мер.

Окрім того, цього ж дня Віталій Кличко провів інспекцію деяких укриттів, на які скаржилися кияни.

“Картину зафіксував, будемо працювати”, - написав він у соцмережах, закликавши киян перевіряти самотужки стан укриттів та надсилати фото через сервіс Київ Цифровий.

“Групи контролю оперативно реагуватимуть і будемо виправляти ситуацію. Якщо голови районів, які за це відповідальні, не можуть організувати належну роботу- на що отримали кошти, - буде їздити мер і будуть відволікатися інші міські служби, у яких і так немало роботи в воєнний час, в умовах обстрілів і ліквідації їх наслідків”, - зазначив Віталій Кличко.

Нагадаємо, в Україні представники місцевої влади разом із поліцейськими та рятувальниками провели перевірку бомбосховищ. З 4800 укриттів 252 виявились зачиненими, а ще 893 – непридатними до використання.

Читайте також:

  • День відкритих дверей в укриттях: після трагедії у столиці наввипередки відчиняють бомбосховища, але не без скандалів
  • Трагедія біля зачиненого укриття в Києві: керівника поліклініки відправили під домашній арешт
  • Зеленський призначив відповідальних за ситуацію з укриттями у Києві

Джерело