Між голлівудським актором Алеком Болдвіном та родиною української операторки Галини Гатчінс, яку він випадково застрелив на знімання фільму "Іржа", нарешті підписано мирний договір. 

Суд США прийняв рішення щодо позову чоловіка загиблої Метью Гатчінса проти зірки кіно. Як відомо, ще у жовтні 2022 року сторони дійшли до спільного рішення, однак весь цей час очікували на офіційне підтвердження суддею. 

Усі деталі угоди між Гатчінсом та Болдвіном не розголошуються. Однак, як пише ВВС, суд зобов'язав актора виплатити компенсації сину операторки Андросу, коли йому виповниться 18 та 22 роки.

Алек Болдвін буде зобов'язаний виплачувати кошти сину вбитої ним Галини Гатчінс

У рішення суду зазначається, що воно було "справедливим, доречним і таким, що відповідає найкращим інтересам Андроса Гатчінса, неповнолітньої особи, яка перебуває під захистом".

Крім того, Метью Гатчінс стане виконавчим продюсером фільму "Іржа", знімання якого поновилися після страшної трагедії на майданчику.

Зазначимо, що у квітні 2023 з Алека Болдвіна зняли усі звинувачення у випадковому вбивстві операторки Галини Гатчінс, яке сталося 2021 року на знімальному майданчику вестерна "Іржа". 

Раніше позов проти актора також подали батьки та сестра вбитої Галини, які мешкають в Україні. Вони вимагають від Болдвіна виплати компенсації у зв'язку з загибеллю операторки. Однак сам актор запевняє, що у такий спосіб родина просто намагається нажитися на горі.

Читайте також:

  • Дмитро Дікусар, який воює на фронті, вперше за рік побував вдома: "На гражданці почувався дискомфортно"
  • Чоловік Наталі Портман зрадив її з 25-річною еко-активісткою
  • Анджеліна Джолі присвятила Україні пост в Instagram та показала жахливі кадри війни

Джерело