Артем Федецький, колишній футболіст збірної України, розповів про захоплюючий епізод, пов'язаний із чемпіоном світу в надважкій вазі, Олександром Усиком.

Відомий боксер відвідав передову лінію у Нью-Йорку, Донецької області, про що ми вже писали, де відбуваються бойові дії, і навіть особисто постріляв у російських окупантів.

Екс-зірка збірної України згадав, як Усік стріляв із танка по окупантах:

Екс-зірка збірної України згадав, як Усік стріляв із танка по окупантах:

Артем Федецький поділився цією історією під час інтерв'ю для YouTube-проекту "Брутальний футбол". Він також висловив обурення журналістам, які постійно атакують Усіка з питаннями про його погляди на те, чий Крим... що дуже популярно від 2014 року.

І додав, що Олександр ще до 24 лютого 2022 виявляв патріотичну позицію, чого не зробив Василь Ломаченко — його близький друг, з яким вони, можливо, вже не спілкуються.

"Вусика просто заганяли в кут із самого початку, коли все це почалося. "Саня, чий Крим?" Але як він може відповісти, що Крим український, коли його родина там перебуває. під загрозу. Були моменти, коли він навіть не міг її евакуювати, але тепер він відкрито демонструє свою позицію, він поїхав туди, на передову, взяв і вистрілив із танка цими орками", - заявив Федецький.

Екс-зірка збірної України згадав, як Усік стріляв із танка по окупантах:

Артем Федецький наголошує на важливості підтримки Усика в українському суспільстві. Його слова наголошують, що Олександр виявився не лише видатним спортсменом, а й справжнім патріотом.

Джерело