Посадовець, яка мала контракт на капітальний ремонт стадіону в Києві, була виявлена правоохоронцями у спробі заволодіти чужим майном, використовуючи своє службове становище.

Як повідомили у Нацполіції, це стало відомо завдяки слідчому процесу та оперативним діям Дарницького управління поліції Києва, яке діяло за процесуальним керівництвом Дарницької окружної прокуратури.

Бюджет України втратив мільйони на ремонті стадіону: як працював план наживи

Бюджет України втратив мільйони на ремонті стадіону: як працював план наживи

Під час досудового розслідування встановлено, що директорка будівельної фірми уклала угоду з комунальним підприємством Київської міської державної адміністрації "Спортивний комплекс" на проведення капітального ремонту стадіону з легкоатлетичними доріжками та спортивними майданчиками.

Проте, згідно з висновками судово-економічної експертизи, посадовиця завищила вартість та обсяги проведених будівельних робіт, і незаконно заволоділа сумою в 2 915 438 гривень з місцевого бюджету Києва.

Фігурантці було повідомлено про підозру у скоєнні злочину, передбаченого ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України - привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем.

Бюджет України втратив мільйони на ремонті стадіону: як працював план наживи

За цей злочин їй загрожує покарання у вигляді позбавлення волі від семи до дванадцяти років, а також можливість позбавлення права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, а також конфіскація майна.

Останні новини України:

Джерело