Спільну із коханим мрію втілила у Вінниці луганчанка Ярослава Шевцова. Створила дитячу кав’ярню, яку назвала “Сімба”. Таке псевдо мав боєць Олександр Коломієць. Він загинув в березні цього року. Грошима на відкриття допомогли бойові побратими.

Ярослава родом з міста Сватове, Луганської області. Олександр — з Вінниці. Познайомились вони через соцмережі. 13 березня 2022-го року дівчина виїхала з України до Франції. На той час з Олександром були знайомі півроку. Зустрілись під час його ротації. Ярослава зі Страсбурга на місяць приїхала до Вінниці.

Вдруге сюди повернулась, аби попрощатись із коханим. Олександр був бійцем ССО і захищав Батьківщину із 2020 року. Загинув воїн 27 березня під час мінометного обстрілу на Бахмутському напрямку.

Переселенка відкрила у Вінниці дитячу кав’ярню на честь загиблого коханого на псевдо

“З 2020-го року захищав Луганську та Донецьку область. Безпосередньо був, коли звільняли Ізюм, Харківщину. Коли познайомились, це була Сумська область”, — розповіла Ярослава Шевцова.

Кав’ярню на честь загиблого бійця Ярослава відкрила разом зі знайомою Юлією Картавенко. За її словами, рішення прийняли за півгодини. Півтора місяця самотужки робили ремонт.

Відкривати кав’ярню допомогли й бойові побратими коханого.

“Коли командир дізнався, що ми відкриваємо кав’ярню на честь загиблого Саші, то сказав, що допоможе фінансово. Через 3 дні зібралися хлопці, хто служив з Сашею", — розповіла Ярослава.

На стіні в кав’ярні — світлина Ярослави з Олександром. В оборонця було псевдо “Сімба”, саме таку назву дали кав’ярні.

“Ми розказуємо відвідувачам у чому задум. Це не просто кав’ярня "Сімба", це наш герой "Сімба", який живе у кожному з нас. Всім подобається. Деякі плачуть", — розповіла Юлія Картавенко.

“Ми приїхали з іншого кінця міста попити каву тут. Велика повага. Концептуальних закладів мало", — поділився враженнями відвідувач кав’ярні Михайло Нижник.

“Дізнались із соцмереж. Підтримуємо, дякуємо за захист нашої країни", — розповіла відвідувачка кав’ярні Яна Незгода.

Частину зароблених у кав’ярні коштів дівчата відправляють на ЗСУ. Хлопцям, з якими служив "Сімба".

Джерело