Богдан Іванченко — запоріжець, який поєднує спорт та роботу в правоохоронних органах. З 2021 року він працює інспектором тренінгового центру Нацполіції в області, де навчає самозахисту. А з березня у складі групи поліцейських-парамедиків надає першу домедичну допомогу людям, котрі дістали поранень під час обстрілів. У вільний від роботи час чоловік займається культуризмом. Каже: це допомагає йому краще долати стрес.

Богдан вже понад чотири роки займається бодібілдингом. Розповідає: в період підготовки до змагань тренується два рази на день по 5-6 разів на тиждень. У програмі кардіо та силові тренування:

"Я прокидаюся о 5 годині, або о пів на шосту ранку і починаю все з того, що снідаю, п'ю каву, беру сумку і йду на тренування. Після тренувань — служба, після служби їду в зал".

12 листопада 2023 року Богдан Іванченко вперше взяв участь у змаганнях міжнародного рівня , що відбулися в Іспанії. Чоловік змагався в категорії класичний бодібілдинг. Його суперниками були 12 атлетів з Іспанії, Італії, Німеччини, Болгарії та Словаччини. Богдан виборов 6 місце:

"До Іспанії ми готувалися не для того, щоб отримати безпосередньо індивідуальні нагороди, а ми їхали туди для того, щоб продемонструвати на міжнародному рівні підтримку нашим хлопцям, силам оборони, які боронять нашу вітчизну. Відповідно наша задача була підняти прапор України на такому високому рівні".

За словами Романа Марченка, тренера Богдана, це були перші змагання на міжнародному рівні:

"Ми до них ретельно готувалися. Я задоволений, адже дуже складна категорія. Він показав дуже гарний результат для першого разу. Він не поступався нікому. Він достойно виступив".

З березня Богдан Іванченко у складі групи поліцейських-парамедиків надає першу домедичну допомогу людям, які зазнали поранень під час обстрілів чи надзвичайних подій. Каже: він з колегами першими прибувають на місця обстрілів в обласному центрі:

"Перебування в зоні безпосередньо небезпечних дій, тобто постійні ракетні обстріли, артилерійські, мінометні. Складається спеціальний графік виїздів до міста Я знаю, що там ми на дві або на три доби. Коли повертаюся з ротації до Запоріжжя, то якщо ситуація така ж сама складається тут, то відповідно відпрацьовую і в місті".

Один із таких випадків стався 9 серпня. Тоді Богдан тільки повернувся з Оріхова, як армія РФ обстріляла Шевченківський район Запоріжжя, зруйнувавши храм та торговельні точки:

"Взяв те, що у мене було з собою, одягнувся і виїхав. Отак я відсвяткував свій день народження. Наша задача — це було рятування одного з чоловіків, 40-45 років, ми надавали екстрену домедичну допомогу".

Богдан каже: саме бодібілдинг допомагає йому відволіктися та подолати стрес від пережитого і побаченого на роботі:

"Ти постійно в стані стресу. Якби в моєму житті не було спорту, то, можливо, дуже важко цей стрес переносився би"

Підписуйтеся на новини Суспільне Запоріжжя в Telegram та у Viber

Джерело