Міністр оборони США Ллойд Остін, який 20 листопада прибув до Києва із неоголошеним візитом, вийшов із відеозверненням у центрі української столиці.

Відео глава Пентагону Ллойд Остін опублікував на своїй сторінці у соцмережі Х (колишній Twitter).

"Я сьогодні приїхав до Києва з важливим повідомленням – Сполучені Штати підтримують Україну, і ми будемо з ними надовго", — підписав звернення міністр оборони США.

Ллойд Остін сказав, що щойно завершив день здорової дискусії з українськими лідерами та надіслав важливий сигнал: США стоять з Україною і будуть підтримувати Київ.

Міністр оборони США Ллойд Остін записав відеозверненням у центрі Києва "Я щойно завершив день здорової дискусії з українськими лідерами та надіслав важливий сигнал: США стоять з Україною і ми будемо з ними на довгий період. Ця битва має значення для вільного світу. США завжди будуть на боці демократії в той час, коли українці й далі демонструють твердість і силу перед путінською агресією. Ми зібрали союзників і партнерів, щоб стати перед Росією і зробити прогрес до світлішого майбутнього, тому що американське лідерство – про це. І наша рішучість сильна як ніколи", — сказав у відеозверненні Ллойд Остін.

Джерело