Відзнака «Золоте серце» заснована президентом 5 грудня 2022 року.

Відзнаку «Золоте серце» отримав Андрій Квятковський з Калуша – учасник Олімпійських ігор 2012 та 2016 років, президент благодійної організації. Його родинний фонд, що створений у 2021 році, спершу опікувався талановитими дітьми. Згодом волонтери зосередились на підтримці військових, внутрішньо переміщених людей та тих, хто постраждав від війни, повідомляють в Івано-Франківській ОВА.

«Золотим серцем» також відзначено Христину Бригар-Урду – волонтерку громадської організації «Калуська міська філія союзу українок». А також президентську відзнаку отримала Тетяна Скіцко – голова громадської організації «Ліга українських жінок», яка допомагає та підсилює наших захисників.

Президент України відзначив трьох прикарпатських волонтерів

Нагадаємо, відзнака Президента України «Золоте серце» – державна нагорода України – відзнака Президента України, що встановлена з метою відзначення вагомого внеску волонтерів у надання волонтерської допомоги та розвиток волонтерського руху, зокрема під час здійснення заходів із забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України та подолання її наслідків.

Президент України відзначив трьох прикарпатських волонтерів Президент України відзначив трьох прикарпатських волонтерів Президент України відзначив трьох прикарпатських волонтерів

Джерело