Сольний концерт артистки був сповнений благодійними аукціонами з зірковими гостями.

У цю суботу, 9 грудня, співачка Надя Дорофєєва у Києві провела фінальний концерт зі свого масштабного благодійного туру.

Головною метою артистки стало зібрати якнайбільше коштів для бійців з полку “Азов”, передає ТСН.

Для ЗСУ: Дорофєєва на концерті у Києві продала вуха з кліпу “На самоті” за 2 млн грн

Так, Дорофєєва організувала благодійні аукціони. Втім, їх проводили її зіркові друзі. Першим гостем став актор Женя Янович. Він вийшов на сцену й оголосив про чотири благодійні лоти. Зокрема, першим став прапор з підписами всіх головнокомандувачів “Азову”. Ціна його стартувала від п’яти тисяч гривень, а наприкінці сягнула 100 тис. грн.

Наступним лотом стала книга “Очі Маріуполя. Українські супергерої. Азовсталь” з ексклюзивними підписами та матеріалами всередині. Янович за декілька хвилин віддав цінну річ знову за 100 тис грн.

За третій лот почалася запекла боротьба. На кону стояв спільний допис з Дорофєєвою в її Instagram. Після багатьох пропозицій, лот забрали за 160 тис. грн.

Також прихильники боролися за можливість провести час зі співачкою за лаштунками після концерту. Лот пішов з молотка за 100 тис. грн. До слова, всі переможці підіймалися за куліси сцени й одразу здійснювали переказ коштів.

Загалом, Женя Янович проводив аукціон 40 хвилин. За цей час бійцям з полку “Азов” вдалося назбирати 460 тис. грн.

Після виконання хіта “На самоті” на сцені неочікувано показався загадковий чоловік. Його обличчя прикривала рука, а сам він був у славнозвісних вухах зайця з кліпу до пісні “На самоті”. Через декілька секунд зірвався шквал овацій. Оскільки незнайомцем виявився відомий блогер Антон Птушкін.

Він розігрував особливий лот, який був одягнений на співачці. Це був той самий головний убір з вухами. Аудиторія була дуже рішуче налаштована. Тому аукціон тривав довго, але все ж знайшлися ті, хто запропонував найбільшу суму. Так, Тома та Рома скинулися по мільйону й забрали два капелюхи з вушками за 2 млн грн. 

Для ЗСУ: Дорофєєва на концерті у Києві продала вуха з кліпу “На самоті” за 2 млн грн

Джерело