Українська співачка та актриса Оля Полякова, яку також усі знають як суперблондинку та королеву ночі, обожнює радувати свою армію шанувальників свіжими публікаціями у Instagram.

Оля Полякова з ведучою Машею Єфросініною одного разу підготували спецвипуск шоу "Дорослі дівчатка" до Дня святого Валентина 14 лютого, а обговорювали вони відповідні теми, а саме – помилки перших побачень.

Оля Полякова розповіла про ранок після бурхливої ​​ночі з новим чоловіком:

Оля Полякова розповіла про ранок після бурхливої ​​ночі з новим чоловіком:

У Instagram з'явився фрагмент, на якому зірки діляться забавними коментарями, виходячи з яких можна зрозуміти, що випуск, що стоїть, і його потрібно подивитися.       

Насамперед Полякова зазначила, що в жінці має бути загадка, але коли побачення переходить у тісніший контакт, на ранок після бурхливої ​​ночі може виникнути в голові питання.                                              

"Чому він мені не подзвонив?", - сказала Полякова.

А Єфросиніна поділилася, що їй властиво стрибати з одних стосунків до інших, а в голос вони обидві заявили, що у світі 4 мільярди чоловіків, явно натякаючи на те, що зациклюватись на єдиному не потрібно.                    

Раніше ми повідомляли, що оголена Оля Полякова під сильними чоловічими руками дізналася, що таке щастя: "Вже як Волочкова...".

Також стало відомо, що Оля Полякова здивувалася чоловікові з яйцями на її кухні: "Сергій нічого так собі".

Джерело