У 2024 році у Запоріжжі національний мультипредметний тест (НМТ) відбудеться з 14 травня до 19 липня. Реєстрація учасників стартує 14 березня.

Про це сьогодні, 26 лютого, повідомила директорка Департаменту освіти і науки ОДА Людмила Бухаріна.

За її словами, тестування відбудеться після завершення навчального року в основну та додаткову сесії:

основна: 14 травня – 25 червня; додаткова: 11 – 19 липня (для тих учасників, які з об’єктивних причин не зможуть взяти участь в основній сесії). "Реєстрації для участі в основній сесії відбуватиметься дистанційно та триватиме з 14 березня до 11 квітня включно, додатковий період – до 15 травня включно".

З 8 травня у випускників з’явиться можливість завантажити зі своїх персональних кабінетів запрошення, де буде зазначено дату, час і місце проведення НМТ. Учасники додаткової сесії отримуватимуть відповідне повідомлення з 8 липня.

Національний мультипредметний тест 2024: коли складатимуть у Запоріжжі

Учасники НМТ виконуватимуть завдання з 4-х навчальних предметів, три з яких є обов’язковими, зокрема українська мова, математика та історія України, а один – на вибір. Усі завдання відповідатимуть змісту програм ЗНО з навчальних предметів та будуть складатися виключно з тестів.

Результати основної сесії НМТ буде розміщені в персональних кабінетах учасників до 2 липня, додаткової сесії – до 26 липня.

Підписуйтеся на новини Суспільне Запоріжжя в Telegram та у Viber

Джерело