Не один місяць 18-річну дівчину розшукували місцеві мешканці, але все ж знайшли її не живою.

«Єдина донечка у мами»: Страшна трагедія! Знайшли тіло 18-річної Дарини, що зникла за загадкових обставин…

Тіло лежало серед дерев на краю саду. Дівчину було задушено. Поліція у вбивстві підозрює друга сестри загиблої. Докладніше про це читайте у матеріалі.

Підозрюють друга сестри 18-річна Даша Андрійчук із села Гальчин Андрушівської громади зникла ввечері у п’ятницю, 16 вересня. Як розповів родич сім’ї, дівчина по телефону повідомила, що пішла на зустріч із подружкою, яка приїхала з Житомира. Хотіла з нею поспілкуватися.

Однак, як потім з’ясувалося, до жодної подружки вона не приходила. Рідні кинулися шукати її вже пізно ввечері, опитали знайомих, ніхто її не бачив. У соцмережах розповсюджували фото Даші та просили відгукнутися. Але за кілька днів, 19 вересня, тіло зниклої дівчини виявили серед дерев місцевого саду. Дашу жорстоко вбили – її задушили, причому вбивця душив її ногою.

Невдовзі правоохоронці затримали підозрюваного. Ним виявився 24-річний мешканець сусіднього села Нехворощ на ім’я Роман. Хлопець кілька днів не з’являвся вдома після вбивства, а виявили його у лісопосадці за селом, де він ховався.

Джерело