Штрафом не обмежиться: керівник ТЦК розповів про наслідки неявки за повісткою

Штрафом не обмежиться: керівник ТЦК розповів про наслідки неявки за повісткою

Рішення про призов до Збройних сил України приймається в останню чергу, зазначив керівник ТЦК та СП.

Неявка за повісткою до Територіального центру комплектування та соціальної підтримки тягне за собою адміністративну відповідальність, у вигляді штрафу від 3,4 до 5,1 тисяч гривень. Про це розповів керівник Кременчуцького районного ТЦК та СП Мирослав Волков в інтерв’ю виданню Telegraf.

“Відповідальність визначена законом. Отримати повістку, яка передбачає прибуття до ТЦК з метою уточнення військово-облікових даних, можуть усі військовозобов’язані, які й без повістки повинні самі прибути до РТЦК та уточнити свої дані. Про це наголошується вже не перший рік”, – зазначив він.

Представник ТЦК зауважив, що у разі неявки особи за повісткою, її дані передадуть до Нацполіції для проведення розшуку. Після розшуку людину доставлять до РТЦК, де на нього складуть адмінпротокол по ст. 210 ч. 2.

“Після цього він сплатить штраф і все одно буде уточнювати свої облікові дані. А якщо є необхідність, тобто пройшли строки, то буде направлений на проходження військово-лікарської комісії”, – наголосив Волков.

За його словами, якщо виявиться, що особа є придатною до проходження військової служби, то її морально-психологічний стан буде оцінений фахівцями групи морально-психологічного забезпечення. Лише після цього буде прийняте рішення щодо призову в Збройні сили України.

Джерело