Астрологи озвучили два ймовірні варіанти завершення війни в Україні. Це може статися восени 2024 року.

Вдалий час для успішних дій: астролог озвучив сценарії завершення війни в Україні

Про це йдеться у прогнозі астролога Алакха Ніранжана.

За його словами, в Україні від середини весни поточного року очікується вдалий астрологічний час для успішних дій Збройних сил. Так, з травня стане можливим початок успішного наступу українських військових.

“Від кінця травня почнеться, або, скажімо так, можливий початок наступу з боку України. Причому успішного”, – прогнозує він.

Також вже влітку можуть початися переговори щодо перемир’я, які призведуть до того, що вже восени бойові дії можуть завершитися.

“Дуже гарячим буде кінець травня-червня, можливо, липень. Але після цього або в цей час почнуться переговори, які призведуть до того, що у вересні бойові дії будуть завершені”, – зазначив він.

Є два варіанти. По-перше, це може бути пов’язано з тим, що, з одного боку, Росія наполягає на переговорах, адже розуміє, що до червня економіка Росії вичахне. І ситуація буде така, що солдати почнуть повертатися, стане важче утримувати фронт. По-друге, це може бути вигідним для Сполучених Штатів.

“Америці вигідно зараз зупинити цю війну у зв’язку зі своїми виборами. Відповідно, вона теж наполягатиме на цьому. Ну, у всякому разі, якщо не публічно, то дуже серйозний буде тиск на президента України”, – повідомив астролог.

Влітку потрібно буде вирішувати: “…битися і перемогти чи зупинитися, десь рік тоді буде перемир’я, і відновиться війна до кінця 2025 року”, додав він.

Джерело