Відома українська актриса Ольга Сумська рішуче відреагувала на недавні хибні та образливі заяви свого племінника – російського актора В'ячеслава Хостікоєва.

Він необачно висловився на адресу власної двоюрідної сестри Антоніни Паперної, дочки Ольги, яка зараз перебуває у РФ, працює там і мовчить про повномасштабну війну. За словами Хостікоєва, він безрезультатно намагався зв'язатися із нею. Однак дівчина нібито ігнорувала його спроби і взагалі не відреагувала на смерть їхньої бабусі.

Проте мати Антоніни – Ольга Сумська – рішуче спростувала такі цинічні нарікання В'ячеслава. За словами відомої актриси театру та кіно, це відверта брехня та наклеп на її родину.

"Огидна потвора! Ми ховали бабусю вчотирьох під бомбами 1 березня 2022 року. Я, Віталій, Аня та Тоня на прямому зв'язку! З родини В'ячеслава нікого не було, навіщо ви брешете?", - заявляє Сумська.

Також актриса публічно звернулася до популярного телеведучого Ростислава Калацинського, в інтерв'ю з яким і прозвучали згадані заяви Хостікоєва. Ольга поцікавилася у Ростислава, яке він має моральне право ганьбити її сім'ю, перебуваючи за кордоном на безпечній території.

"Яке ви маєте право ганьбити нашу сім'ю? Сидите за кордоном і заробляєте на брехні?", - додає Ольга Сумська.

Джерело