Нещодавно призначений головнокомандувач Збройних Сил України, Олександр Сирський, вирішив взяти контроль над боєздатністю армії і запустив аудит, який знайшов кілька тисяч військових, які жодного разу не брали участь у бойових діях.

Про подробиці цього аудиту розповів народний депутат Давид Арахамія під час програми "Тема з Наталією Мосейчук".

У тилу

У тилу

Суть полягає в тому, що, незважаючи на заяви про те, що деякі бригади перебувають на передовій уже два роки, є підрозділи, які так і не з'являлись у зоні бойових дій.

Із загальної кількості армії, яка оцінюється в 900 тисяч військових, аудит виявив, що близько 300 тисяч перебувають в умовній бойовій службі без ротацій.

"Два роки поспіль кажуть, що є бригади, вже два роки на війні без ротацій. А є підрозділи, які жодного разу не були взагалі на фронті. Армія 900 тисяч, 300 тисяч умовно без ротацій воюють. Де ж тоді 600 тисяч?" — запитує Давид.

У тилу

В рамках аудиту виявили, що близько 8 тисяч військовослужбовців були відряджені до Генерального штабу і не брали участь у бойових діях.

Поряд з цим вони вже отримали наказ і проходять підготовку, щоб бути спрямованими на посилення бойових бригад на передовій. Народний депутат також припустив, що фактична кількість військових, що не брали участі в бойових діях, може бути набагато більшою.

Також наш портал інформував, Залужного їй було мало? Скандалістка Безугла вже готова "проїхатися" Сирським

Джерело