Про це він розповів у своєму блозі.

«Чому це було сказано, зрозуміло. З уст Фіцо це прозвучало так, що начебто НАТО у його версії – це підпалювачі війни, західні партнери України підтримують агресію, вони розпалюють, і це намагання виправдати десь позицію путіна, росії, що, бачите, якби цього не було, то війна б не почалась. Ну, дуже недолугі спроби виправдати», - коментує Олександр Мусієнко.

Як нагадує експерт, насправді Захід довгий час сторонився України, а активна співпраця у нас почалася після російської агресії у 2014 році, після окупації Криму і Донбасу. Тобто, констатує він, росія перша це почала, а два роки тому вона почала проти України повномасштабну війну, тому Фіцо щось плутає, намагаючись якось виправдовувати агресора.

Британія може в певний момент направити свій експедиційний корпус в Україну, - Олександр Мусієнко

Тому, констатує він, Україна захищається, ми прагнемо стати членами Альянсу і мати угоди про гарантії безпеки. Звісно, зазначає експерт, ідеальний сценарій – це якби інші країни долучалися і допомагали нам, зокрема військовими контингентами.

«І я не виключаю, що це буде. Я ще кілька місяців тому говорив про те, що Британія може в певний момент направити свій експедиційний корпус в Україну для допомоги у звільненні Криму. І зроблено це буде під виглядом тих же груп в Інтернаціональному легіоні, ніколи це не буде з розпізнавальними знаками, шевронами, прапорами тощо. От і все», - міркує Олександр Мусієнко.

Джерело