У Національному музеї народного мистецтва Гуцульщини та Покуття відкрилась фотовиставка «Незламність в об’єктиві».

Про це повідомив міський голова Коломиї Богдан Станіславський.

Ці світлини про Україну під час повномасштабної війни. Про боротьбу воїнів, про розбомблені міста та роботу рятувальників, про медиків та про волонтерів.
Скільки емоцій в цих фото. Вони передають увесь біль та страх, який українці проходять кожного дня. І попри це ми все одно не втрачаємо надію та віру. Цю виставку має бачити кожен. Щоб ні на хвилину не забувати про війну і безперестанку підтримувати тих, хто стоїть щитом на захисті України, – йдеться у повідомленні.
Фотовиставка діятиме до кінця березня.
Незламність в об’єктиві: у Коломиї відкрили фотовиставку про боротьбу українців під час війни. ФОТО Незламність в об’єктиві: у Коломиї відкрили фотовиставку про боротьбу українців під час війни. ФОТО Незламність в об’єктиві: у Коломиї відкрили фотовиставку про боротьбу українців під час війни. ФОТО Незламність в об’єктиві: у Коломиї відкрили фотовиставку про боротьбу українців під час війни. ФОТО Незламність в об’єктиві: у Коломиї відкрили фотовиставку про боротьбу українців під час війни. ФОТО Незламність в об’єктиві: у Коломиї відкрили фотовиставку про боротьбу українців під час війни. ФОТО

Джерело