Російські “воєнкори” шоковані масштабами втрат армії РФ на фронті під час просування біля Авдіївки. Пропагандисти спочатку намагалися замовчувати цю інформацію, але після того, як відео розбитих і спалених колон російської техніки почали з’являтися в Мережі, довелося якось реагувати і коментувати те, що сталося.

На це звернув увагу у своєму огляді український журналіст Денис Казанський.

За його словами, російські “воєнкори” визнали, що спроби армії РФ розвинути наступ після Авдіївки провалилися, а їхні “м'ясні штурми” захлинулися в крові.

“Розстріляли, як у тирі”: російські “воєнкори” шоковані втратами армії РФ на фронті

Денис Казанський цитує одного з них, інструктора бойових загонів кримінальників “Шторм Z” Святослава Голікова, який стверджує, що штурмовиків погнали на незайняті позиції без артпідготовки та “Солнцепьока” і вони потрапили у вогневий мішок — з двох сторін їх накрили мінометами, касетними боєприпасами і добивали “пташками”-дронами 

Ще один “воєнкор” Юрій Котенок визнав, що українські бійці у населеному пункті Бердичі розстріляли, як у тирі, десятки російських штурмовиків, і обурився тим, що таке можливе на третій рік війни.

“Куди дивляться командири?” - бідкається він і запевняє, що під час Другої світової війни за такі дії їх чекав би трибунал. За його словами, Шойгу може і не мати військової освіти як міністр оборони, але є люди в командуванні, які повинні нести відповідальність за бездарну загибель людей.

“Всі воєнкори закликали захопити Україну, а тепер дивуються втратам і загибеллю людей”, - іронічно коментує Денис Казанський. 

Нагадаємо, за даними британської розвідки, лютий 2024 року став найкривавішим для російської армії за середньодобовими втратами особового складу за весь час війни в Україні.

Читайте також:

  • Скільки часу Росія зможе вести війну: експерт зробив підрахунки на танках та артилерії
  • Сталося не так, як гадалося: росіяни зняли, як їдуть "нищити ЗСУ", однак не повернулися (відео)
  • Рекордне збиття літаків РФ: як змінилася ситуація на південному фронті

Джерело